Raben kolejny raz na podium w rankingu TSL

Drukuj | Pobierz w PDF

Podwójne pierwsze miejsce w rankingu firm z branży transport i logistyka, przypadło Grupie Raben. Numer jeden w klasyfikacji generalnej oraz pierwsze miejsce na podium w ramach przychodów z deklarowanej głównej działalności – usługi logistyczne. Natomiast Fresh Logistics Polska otrzymał wyróżnienie w ramach: przychodów z deklarowanej głównej działalności – transport. Ranking został opracowany i wydany przez Dziennik Gazeta Prawna.

Grupa Raben znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu już po raz kolejny z rzędu. I nie ma  w tym nic dziwnego, ponieważ firma od wielu lat jest największym operatorem transportowo-logistycznym w Polsce.

Polski rynek usług logistycznych stale dynamicznie rośnie. Jako największy operator logistyczny w Polsce, widzimy nadal duże możliwości rozwoju branży TSL, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, rozwoju infrastruktury terminalowej oraz mechanizacji i automatyzacji.” – mówił Janusz Anioł, dyrektor Generalny Raben Logistics Polska, po ogłoszeniu wyników rankingu, i dodał – „Potrzebna jest racjonalna i spójna współpraca w zakresie zarządzania całym łańcuchem dostaw między producentami, operatorami logistycznymi a odbiorcami,  tak aby wspólnie zmieniać i udoskonalać procesy. Tylko w ten sposób możemy rozwijać i edukować rynek logistyczny. Taką właśnie strategię wybrała Grupa Raben.

Grupa Raben jest obecna na polskim rynku już od ponad 25 lat, a na europejskim od ponad 85 lat. Doświadczenie i uznanie zdobyte w czasie tego okresu pozwalają firmie na kształtowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zgodnie z firmowym motto: "your partner in logistics". Grupa ma swoje oddziały na terenie 12 krajów Europy, dysponuje ponad 7000 środków transportu, i zatrudnia prawie 10 000 pracowników i około 1 150 000 m2 zróżnicowanej powierzchni magazynowej. Dzięki temu świadczy usługi szyte na miarę indywidualnych potrzeb różnych klientów. Oferuje między innymi kompleksowe usługi logistyczne - logistykę kontraktową, sieć drogową (krajową, międzynarodową oraz wschód), Fresh Logistics, FTL & transport intermodalny, morski oraz powietrzny.

 

 

21.06.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter