Pierwsze miejsce w „Book of Lists”

Drukuj | Pobierz w PDF

We wrześniu 2017 pojawiło się nowe wydanie rocznika „Book of Lists”, Warsaw Business Journal, największego opracowania biznesowego o charakterze rankingowym w Polsce. Grupa Raben zajmuje w tym zestawieniu pierwsze miejsce w kategorii transport i logistyka.

Wydanie publikacji uświetniła uroczysta gala wieczorna „Book of Lists 2017”, która odbyła się 12 września 2017 r. w Restauracji Amber Room w Warszawie. Podczas uroczystości przyznane zostały certyfikaty za zajęcie pierwszych miejsc w poszczególnych rankingach. W imieniu Grupy Raben certyfikat odebrała Jolanta Sawińska, dyrektor regionu, Raben Logistics Polska.

Grupa Raben jest obecna na polskim rynku już od 26 lat, a na europejskim od ponad 85 lat. Oddziały w 12 krajach Europy, ponad 7000 środków transportu, prawie 10 000 pracowników i około 1 150 000 m2 zróżnicowanej powierzchni magazynowej - umożliwiają świadczenie usług szytych na miarę indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż. Firma oferuje między innymi kompleksowe usługi logistyczne - logistykę kontraktową, sieć drogową (krajową, międzynarodową oraz wschód), Fresh Logistics, FTL & transport intermodalny, morski oraz powietrzny. Raben stawia na rozwój: inwestuje w sieć transportową, optymalizuje procesy oraz systemy informatyczne, co przekłada się na szybkie i terminowe dostawy. 

Publikacja „Book of Lists” to przewodnik po polskim biznesie i gospodarce. Od ponad dwudziestu lat jest skutecznym narzędziem pracy dla działów sprzedaży, marketingu oraz firm poszukujących partnerów biznesowych wśród największych graczy na rynku.

W nowym wydaniu ujętych zostało ponad 1000 firm z różnych sektorów gospodarki typu B2B w podziale na liczne kategorie. Rocznik skierowany jest do inwestorów, kadry zarządzającej w polskich i zagranicznych firmach, dyrektorów oraz menedżerów różnych szczebli, pracowników działów sprzedaży, marketingu, firm konsultingowych, a także przedstawicieli organizacji biznesowych, ambasad i konsulatów zagranicznych w Polsce. Jego dystrybucja obejmuje najważniejsze wydarzenia gospodarczo-ekonomiczne w kraju i za granicą. Można go kupić poprzez wydawnictwo, w tym w prenumeracie z innymi tytułami wchodzącymi w skład Warsaw Business Journal Group.

15.09.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter