Fresh Logistics - 15 lat w służbie świeżości

Drukuj | Pobierz w PDF

Spółka Fresh Logistics została powołana do życia w roku 2002. Od początku prowadzonej działalności kluczowym zadaniem Fresh Logistics Polska było ofertowanie transportu i magazynowania produktów świeżych w temperaturze kontrolowanej od +2 stopni Celsjusza do +6 stopni Celsjusza.

Dziś firma posiada w Polsce 8 oddziałów. W jej szeregach zatrudnionych jest ponad 600 osób. Dysponuje 44.000 m2 powierzchni magazynowej i 500 środkami transportu.


Wśród jej usług znajdują się dystrybucja krajowa i międzynarodowa, w systemie drobnicowym, a także całopojazdowym, logistyka kontraktowa, obejmująca transport produktów spożywczych i ich magazynowanie.


Usługa Fresh świadczona jest w ramach Grupy Raben na terenie: Polski, Czech, Ukrainy i krajów bałtyckich, ale także, dzięki partnerstwu z European Food Network, istnieje możliwość dostawy towaru w krótkim czasie na terenie całej Europy.


W ostatnim czasie firma Fresh Logistics Polska rozszerzyła zakres usług o produkt UltraFresh, dedykowany towarom wymagającym kontrolowanej temperatury w zakresie od 0 stopni Celsjusza do +2 stopni Celsjusza. Była to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży mięsnej i rybnej w zakresie outsourcingu usług logistycznych.


Firma Fresh Logistics Polska otrzymała szereg wyróżnień, również o międzynarodowym charakterze, wśród nich Best 3PL for Fresh Food Supply Chain w roku 2015.


Fresh Logistics specjalizuje się w obsłudze produktów świeżych (wymagających temperatury od +2oC do +6oC), oferuje usługi dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksową obsługę logistyczną dla produktów świeżych. Firma Fresh Logistics posiada 8 oddziałów i zatrudnia ponad 600 osób. Posiada certyfikat ISO 9001 oraz ISO 22 000. Więcej informacji na: www.freshlogistics.com.pl.

16.01.2017
Pobierz aplikację
RABENITY

Poznaj nasze usługi

Newsletter