Firma Fresh Logistics Polska wyróżniona za kreatywność w biznesie

Drukuj | Pobierz w PDF

Spółka Fresh Logistics Polska została laureatem plebiscytu na najbardziej kreatywne przedsiębiorstwo, organizowanego przez portal Strategie i Biznes.

Celem konkursu było wyróżnienie najbardziej kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorstw, które oferują szyte na miarę usługi lub produkty. Firmy o ponadprzeciętnych wynikach rywalizowały w ośmiu kategoriach: bankowość i finanse, doradztwo i konsulting, Human Resources, marketing i sprzedaż, outsourcing, produkcja, IT i Telekomunikacja, transport i logistyka.

Firma Fresh Logistics Polska zdobyła statuetkę w kategorii transport i logistyka. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbyło się 21 stycznia 2016 roku w centrum prasowym FOKSAL w Warszawie.

Otwarta formuła plebiscytu jest bez wątpienia jego zaletą, ponieważ nagrody przyznawane przez rynek są najcenniejsze. Dzięki takim wyróżnieniom uzyskujemy potwierdzenie z rynku, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest realizowana we właściwy sposób. Każda zdobyta nagroda motywuje do ciągłego doskonalenia naszych usług i procesów tak, aby zawsze być jak najbliżej Klienta – komentuje Tomasz Olenderek, Dyrektor Generalny Fresh Logistics Polska.

09.02.2016

Sprawdź się na drodze!

Newsletter