Etyczna Grupa Raben

Drukuj | Pobierz w PDF

Odpowiedzialne i transparentne relacje w biznesie stanowią podstawę do realizacji skutecznej, długofalowej strategii przedsiębiorstwa. Nawet wysoki zysk nie jest bowiem w stanie zrekompensować utraty klientów i kontrahentów spowodowanej nieetycznymi działaniami.

22 marca 2016 roku Grupa Raben otrzymała, trzeci rok z rzędu, tytuł Etycznej Firmy w ramach konkursu organizowanego przez Puls Biznesu i PwC. Wyłonione zostały w nim firmy działające na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej o etykę i wartości w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy. Laureaci wykazują największą aktywność w tym obszarze na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.

„Cieszymy się, że strategiczne podejście Grupy Raben do prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny znalazło uznanie w oczach jury konkursu. Z jednej strony jest to dowód, że podejmowane przez nas inicjatywy są powszechnie doceniane. Z drugiej jednak, nagroda mobilizuje nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz etyki i transparentności w odniesieniu do prowadzonej przez nas działalności.”  - komentuje Jakub Krzewina, Group CSR & Internal Communication Coordinator.

31.03.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter