Dwie nagrody w jednym tygodniu dla Raben Group

Drukuj | Pobierz w PDF

Wpisanie strategii CSR w cele biznesowe przedsiębiorstwa jest kluczowym wyznacznikiem dojrzałości przedsiębiorstwa. Tylko takie działanie jest wiarygodne i przynosi efekty w długiej perspektywie.

22 marca 2016 roku Grupa Raben otrzymała, drugi rok z rzędu, tytuł Etycznej Firmy. W ramach konkursu, organizowanego przez Puls Biznesu i PwC, wyłonione zostały firmy prowadzące działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej o etykę i wartości w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy, wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.

23 marca 2016 roku projekt Grupy Raben „e-faktura=wyższa kultura” został uznany w rankingu „Odpowiadam Polsce – Ranking Firm Odpowiedzialnych Społecznie” „Gazety Bankowej” i portalu „wGospodarce.pl” za jeden z najciekawszych w kategorii ekologia i znalazł się w gronie finalistów tegorocznej edycji Rankingu.

Ranking „Odpowiadam Polsce – Ranking Firm Odpowiedzialnych Społecznie” „Gazety Bankowej” i portalu „WGospodarce.pl” to prestiżowe wydarzenie, w którym nagradzane są konkretne działania prospołeczne firm – zrealizowane w roku 2015 w trzech kategoriach: Ekologia, Kultura, Zdrowie/Społeczeństwo.

„Otrzymane wyróżnienia są miłą nagrodą dla całego zespołu CSR w Grupie Raben i dowodem, że nasze działania wyróżniają się na rynku. Najistotniejszy, jest jednak fakt, iż nasi Klienci widzą i doceniają naszą społeczną odpowiedzialność. 97% odbiorców usług firmy Fresh Logistics Polska uznaje ją za działającą z myślą o szeroko rozumianym otoczeniu” - komentuje Marta Szymborska, Kierownik ds. PR i CSR w Grupie Raben.

Na zdjęciu: Nagrodę odbiera Jolanta Sawińska, Dyrektor Regionu Raben Logistics Polska.

24.03.2016

Sprawdź się na drodze!

Newsletter