Drzwi otwarte – ekstremalnie!

Drukuj | Pobierz w PDF

Nawet obficie padający śnieg i niezbyt sprzyjająca aura nie wystraszyły miłośników motoryzacji, którzy licznie zjawili się w oddziale Grupy Raben w Gniewomierzu 14 stycznia 2017 roku.

Wśród atrakcji dla odwiedzających znalazły się: oprowadzanie po magazynie, możliwość wcielenia się w rolę kierowcy, aby zobaczyć jak wygląda droga z perspektywy kabiny ciężarówki, a także prezentacje opowiadające o specyfice działalności spółek Raben Transport i Raben Logistics Polska. Jak przystało na firmę związaną z motoryzacją, gościem dnia otwartego był jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, Tomasz Kuchar. Mistrz pokazał, co kryje się pod maską jego wyścigowej maszyny oraz jakie ma ona możliwości. Pokaz rajdowy wzbudził zachwyt wśród zgromadzonej publiczności.

Grupa Raben, zapraszając społeczność lokalną w swoje mury chciała w interaktywny sposób przedstawić swoją działalność biznesową, ale także sprawić, aby każdy z uczestników mógł doświadczyć atmosfery, jaką tworzą pełni pasji pracownicy.

Spółki Raben Transport oraz Raben Logistics Polska znajdują się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie Legnickie Pole, od kilku miesięcy. Nowoczesny magazyn w Gniewomierzu mieści się na powierzchni około 15 000m2.

Drzwi otwarte były niepowtarzalną okazją, aby nie tylko zobaczyć rozległe magazyny i potężne ciężarówki, ale także poznać strukturę firmy i sprawdzić z bliska, co oznacza tajemnicze słowo „logistyka”.

Film z wydarzenia na YouTube

 

30.03.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter