Strefa Klienta
Usługi
Aktualności

Zapraszamy do lektury

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter

Fresh Logistics

Drukuj | Pobierz w PDF

Fresh Logistics specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury od +2°C do +6°C  oraz 0°C do +2°C (UltraFresh) w całym łańcuchu dostaw. Jest partnerem swoich Klientów od 2002 roku kierując  ofertę zarówno do lokalnych producentów i importerów, jak również międzynarodowych koncernów wytwarzających produkty świeże na dużą skalę. Firma świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz logistyki kontraktowej.

Fresh Logistics zostało założone w 2002 roku i posiada obecnie sieć 8 oddziałów  mieszczących się na terytorium Polski. Centra dystrybucyjne znajdują się w: Gądkach, Gliwicach, Grodzisku Mazowieckim, Straszynie, Szczecinie, Wrocławiu, Lublinie i Łomży. Zatrudnia ponad 650 Pracowników, posiada około 42 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z kontrolowaną temperaturą oraz  dysponuje flotą ponad 550 środków transportu o pojemności od 4 do 33 palet.

Wysoka jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój organizacji spotkał się z uznaniem. Firma otrzymała następujące wyróżnienia:

- Best 3PL for Fresh Food Supply Chain 2015

- Diamenty Forbesa  2015 - wyróżnienie dla przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności, w kategorii firm, których przychody sięgają powyżej 250 mln PLN.

- Gazela Biznesu 2013 - wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się firm.

Jakość

Jakość

Kontrola przydatności do spożycia, monitorowanie warunków temperaturowych oraz higiena są priorytetem świadczonych przez firmę usług.

Kamienie milowe

Kamienie milowe

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami w historii Fresh Logistics.

Fresh Logistics w Europie

Fresh Logistics w Europie

Jako aktywny gracz na rynku, Fresh Logistics świadczy usługi logistyczne dla produktów świeżych nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.